‎+38 (067) 497 09 08

МТСБУ розпочинає врегулювання страхових випадків за зобов’язаннями ТДВ «СК «Київ РЕ»

11:02 30.09.2020

МТСБУ розпочинає врегулювання страхових випадків за зобов’язаннями ТДВ «СК «Київ РЕ». 1 серпня 2019 року компанія втратила право укладати договори ОСЦПВ у зв’язку з втратою статусу асоційованого члена МТСБУ.

Відшкодування за невиконаними зобов’язаннями страховика буде здійснюватися як спосіб виконання МТСБУ зобов`язання з повернення ТДВ «СК «Київ РЕ» залишку коштів його гарантійного внеску у фонді захисту потерпілих  МТСБУ. Такі виплати МТСБУ не відносяться до регламентних виплат і здійснюються МТСБУ добровільно на підставі порядку, встановленому МТСБУ. Згідно з ч. 4 ст. 175 ГК України встановлено: "4.Суб'єкти господарювання у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законами, можуть добровільно брати на себе зобов'язання майнового характеру на користь інших учасників господарських відносин (благодійництво тощо). Такі зобов'язання не є підставою для вимог щодо їх обов'язкового виконання".

Прийом документів для виконання зобов’язань за ТДВ «СК «Київ РЕ» зі сплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, буде здійснюватися в період з 01.10.2020 по 31.12.2020. Документи необхідно надіслати поштою на адресу МТСБУ: 02002, Київ-2, а/с 272.

Граничну суму відшкодування за зобов’язаннями ТДВ «СК «Київ РЕ» на одного потерпілого визначить Президія МТСБУ з урахуванням отриманих МТСБУ заяв, які прийняті до розгляду та визнані МТСБУ, та розміру наявного залишку коштів гарантійних внесків страховика до фонду захисту потерпілих.

Якщо у Вас виникли непорозуміння в дорожньо-транспортній пригоді чи зі страховою компанією, раджу не зволікати з прийняттям рішення, а звертатись до страхового юриста, який знайде правильний вихід з неприємної ситуації.

Авторадник - на всі випадки автомобільного життя!