‎+38 (067) 497 09 08

Ідея надання якісних юридичних послуг за напрямками, які сильно поєднані між собою: дорожньо-транспортна пригода та спори зі страховими компаніями, прийшла до нас ще під час роботи в штаті Страхових компаній, зокрема в юридичному відділі та відділі врегулювання збитків.

 

Адже, саме ці два відділи і пов’язані як і з виплатою так і відмовою у виплаті страхового відшкодування, з оформленням страхового випадку шляхом складання Європротоколу, оформленням дорожньо-транспортної пригоди за участю працівників поліції, представлення інтересів винуватця та/або потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах як захисник або представник відповідно в кримінальному провадженні. Ще тоді ми зустрілися з несправедливістю страхових компаній по відношенню до своїх страхувальників та потерпілих.

 

Тому, знаючи принципи роботи страхових компаній, я будую стратегію захисту для своїх клієнтів, які призводять в 80 відсотках справ до позасудового вирішення страхових спорів. Докладаємо зусиль, щоб потерпілі, які отримали травми або ще гірше втратили близьку людину внаслідок ДТП, отримали максимально можливий розмір страхового відшкодування.

 

Наша мета - якісно захистити інтереси автомобілістів. Мій успіх безпосередньо пов'язаний з Вашим успіхом.

Авторадник - на всі випадки автомобільного життя!

Наша команда

Святослав Прокопчук

Учасник бойових дій в АТО на Сході України, який є одним із засновників об’єднання юристів та адвокатів ДППартнерс. Засновник та керівник напрямку – Захист інтересів військовослужбовців.